חדש- הסנריו העוצמתי!

חיה
בסרט

זאנר חדש בעולם ההפקות

קצת עלינו

שיפקה- המותג המוביל והנחשק בקרב נשות הציבור החרדי, קם מתוך מטרה אחת: לתת לנשים כוחות. להטעין אותן באנרגיה, שמחה ומטעני אמונה.

שיפקה נולד מתוך הצורך הגובר והולך של נשים שחיפשו את מקסימום ההנאה במקסימום כשרות.
שיפקה- שילוב מנצח של הקפדה על כשרות למהדרין מן המהדרין, הן בתחום האש"ל והן בתחום התוכן, עם הקפדה מושלמת על רמה גסטרונומית גבוהה, שפע, פינוקים, נקיון והפתעות לכל אורך הדרך.
בשנה האחרונה השתתפו באירועים שהפקנו למעלה מ-3000 נשים כשכל אחת מן המשתתפות חזרה לחייה מלאת אנרגיה, שמחה וכלים מעשיים לשיפור איכות חייה.

מיום ליום אנו מקבלות יותר ויותר פניות מארגונים, וועדי עובדים ורשויות מקומיות לספק לעמיתותיהן את שירותי שיפקה. המותג שכבש בתוך פחות משנה את ליבותיהן של עשרות אלפי נשים יראות שמים שהכשרות והאוירה חשובה להן. העובדות פשוט מודיעות להנהלה: נופש- רק עם שיפקה. והן צודקות.

מה שכבש את ציבור הנשים מעבר לרמת הכשרות- הוא היחס והכבוד לו הן זוכות. זה קורה מתוך כך שאנו מכבדות ומעריכות את הזמן, את הכח, ואת הכסף שהשקיעה כל אשה כדי להגיע. מי כמונו, הנשים, יודעות כמה שעות של תכנונים מקדישה אשה עד שהיא יוצאת מן הבית , וכמה הימים בהם היא נעדרת מביתה מתוכננים לפרטי פרטים עם רשימת הוראות בלתי נגמרת כדי להשלים את מקומה.
וכשהיא כבר כאן- חשוב לנו שתרגיש שהמאמץ היה שווה.
הרי כולנו חווינו במהלך חיינו את התחושה המתסכלת של לצאת, לפנות ערב, יום יומיים, לצפות, לחכות ולהרגיש שהמאמץ לא היה שווה את התוצר.
אצלינו זה ממש ההפך. כל אשה מגיעה אלינו עם הר של ציפיות. ומקבלת הרבה מעבר לכל מה שציפתה.

האמת היא שביום יום אין לנו זמן אפילו להרגיש שאנחנו צריכות כוחות. ופתאום כשמישהו "סחב" אותנו והגענו, רק אז אנחנו מבינות עד כמה אנחנו צריכות את המטענים, המטענים שיסייעו לנו להנות מכל אתגרי החיים, להבין שהחיים לא מתחילים ביום שהאתגר נפתר. להבין שהאתגרים הם החיים בעצמם, והאושר לא נמצא רק מעבר להם.
לדעת שתמיד אפשר לבחור להתמלא, להתחזק, לשמוח ולצמוח, ולשיר על כל יום של חיים.
כשאנחנו חוזרות מן הנופש אנחנו רואות איך כל הבית נראה אחרת. כי את, אני וכולנו- אנחנו הקטר. וכשהקטר מלא כוחות, אמונה ושמחה- כל הבית אחריו. וכל הבית נראה אחרת.

כולכן מבקשות ממני בכל הזדמנות לספר קצת הסטוריה, אז הנה:

הכל התחיל מנופש אחד שהפקתי בקיץ תשע"ז לנשות קרית גת בשיתוף מתנ"ס מעל"ה. התגובות, הפניות והבקשות מנשים מכל רחבי הארץ הפתיעו אותו. לא האמנתי שהנישה הזו חסרה וריקה כל כך.
ידעתי שיש לי ברוך ה' את היכולות. ופשוט- נכנסתי לענין עם כל הלב והנשמה.
היום, הפכתי להיות פרופסורית בתחום. הידע וההכרות שלי עם אומניות בעלות תוכניות הוא עצום , היכולת שלי להתאים לכל קבוצה את התכנים המתאימים לה – היא תוצר של הרבה נסיון וכמובן סיעתא דשמיא לכל אורך הדרך. והיכולת לחייך ברוגע ובשלווה לאורחות גם בתוך לו"ז צפוף המורכב מעשרות אלפי פרטים היא מתנה שהולכת ומשתבחת עם הזמן. אני ממשיכה ליצור, לבנות, לחרוש ,ללטש ולהביא לנשים מכל רחבי הארץ את הנופש שיתן להן הכי הרבה כוחות. אני רואה בזה שליחות של ממש, ומה שנותן לי כח, (כן, גם אני צריכה מהמוצר הזה…) אלו אלפי הנשים שניגשות אלי בסיומו של נופש מסעיר- מאושרות, מלאות, מרוגשות עם דמעות בעינים ואומרות : אנו מקנאות בך על הזכות לתת לאידישע מאמעס כל כך הרבה כוחות. אשריך.

אסתר סדובסקי

סנריו חדש!

חיה
בסרט

זאנר חדש בעולם ההפקות

החזון שלנו

להטעין נשים בכוחות שמחה ואנרגיה, שישפרו את איכות חייהן, ויבנו אצלן הסתכלות נכונה על החיים- חיים מלאי שמחה והודיה לה'. אנחנו משקיעים שעות ומחשבה  כדי  לקדם,לפתח ולייצר נופשים, אירועים ,מופעים וסדנאות שכולם מכוונים למטרה אחת: לתת לנשים כוחות. 

שיפקה חרטה על דגלה מתן איכות ושרות ברמת על, תוך הקפדה מהודרת על כשרות גבוהה, תכנים מלוטשים ואוירה מרוממת . 

בין לקוחותינו

Asset 14

יום שיא עולמי לצוותות, רוצה להתרשם?

נופשים
שיפקה ביז
המשרד להגנת האורח
סדנאות
ארועים וכנסים
חדש! מופעים